Kurs na wózki jezdniowe

Masz Pytania?
Zadzwoń do nas

Pliki do Pobrania

Broszura Informacyjna

Kilka przydatnych informacji w zwięzłej i czytelnej formie

Nasz Katalog

Cały asortyment w jednym miejscu

Kurs operatorów wózków jezdniowych

Jesteśmy firmą szkoleniową z 29 letnim doświadczeniem

Posiadamy bazę 8 wózków!

UWAGA: Od 01.08.2018 każdy operator w Polsce musi posiadać kwalifikacje UDT (Urzędu Dozoru Technicznego). Te kwalifikacje są tez wymagane w Norwegi i Szwecji. Na pozostałe kraje UE jeszcze takiego wymogu nie ma (z zastrzeżeniem niektórych agencji pracy).

UWAGA: ABY PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU UDT NA 2 TYGODNIE PRZED JEGO TERMINEM NALEŻY ZŁOŻYĆ WNIOSEK I OPŁACIĆ EGZAMIN W UDT

Najbliższy wolny termin:
06.03.2023 - 10.03.2023

W razie pytań o wypełnienie wniosku i inne procedury związane z egzaminem nr. tel. UDT Kielce : +48 883374884/+48 8833375884
UWAGA: Osoby zarejestrowane  z opłaconą rezerwacją otrzymają od nas drogą elektroniczną materiały dydaktyczne – umożliwi to wstępne przygotowanie do kursu i egzaminu. Bez rejestracji, ale z opłatą rezerwacyjną prosimy o kontakt mail.

4/5 dni + noclegi w cenie – zajęcia od 8.00 do 20.00.
Zakwaterowanie, parking i zajęcia na terenie ośrodka!

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami  o naszym szkoleniu.  Pracujesz za granicą i masz możliwość polepszyć Swoją sytuację finansową w zawodzie operatora wózków – weź urlop i przyleć!  Najbliższe lotniska: Kraków (Balice – 90km); Katowice (Pyrzowice – 100km) – polecamy Kraków ze względu na lepsze połączenie PKP i PKS, Bus.
Szukasz pracy – zdobądź z nami nowy zawód lub popraw kwalifikacje.  Zapraszamy na kursy wózków jezdniowych (widłowych). Oferujemy kompleksowe kursy na wszystkich rodzajach wózków z wymianą butli LPG, kat. I WJO / II WJO oraz zakwaterowaniem w cenie kursu. 

INFORMACJE DODATKOWE

Dodatkowo (dla osób posiadających uprawnienia na zwykłe wózki) – z doświadczenia wiemy, iż ich jakość w większości jest kiepska – jazda na 1 wózku, brak znajomości diagramów udźwigu itd. proponujemy zrobić kurs od podstaw (w naszym przypadku podstawy to 5 wózków z wymianą LPG – różne sterowanie (3 czołowe podnośnikowe: Komatsu,  Still elektryczny 3-kołowy: 1 unoszący, Linde, wózek waga):

Zajęcia, z uwagi na ilość wózków (już 8), przygotowane miejsca zajęć praktycznych i jakość szkolenia, prowadzimy tylko i wyłącznie w naszym Ośrodku (z zakwaterowaniem w cenie). Z tych powodów nie planujemy otwierać filii w innych miastach – to Państwo muszą wybrać co jest dla Was najlepsze.

W cenie kursu zapewniamy:

W cenie kursu zapewniamy:

Wózek jezdniowy podnośnikowy, zwany inaczej widłowym, znajduje swoje zastosowanie we wszelkich fabrykach, magazynach, portach i innych miejscach, w których prace rozładunkowe wykonywane są na porządku dziennym. Osoba obsługująca tego typu sprzęt powinna mieć specjalne uprawnienia, nabyte podczas odpowiedniego szkolenia. Nasz firma organizuje wysokiej jakości kursy na wózki jezdniowe.

Kompleksowy kurs na wózki jezdniowe

Prowadzenie wózka widłowego to odpowiedzialne zadanie z różnych względów. Przede wszystkim, biorąc pod uwagę fakt, że pracownik ma nierzadko kontakt z ładunkami o dużych gabarytach. Przygotowując program kursu na wózki jezdniowe podnośnikowe, położyliśmy nacisk na to, by dać uczestnikom solidne podstawy ich obsługi – zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Osoba biorąca udział w szkoleniu zdobywa umiejętność prowadzenia różnych modeli wózków podnośnikowych oraz unoszących, a także wymiany butli gazowej w modelach wyposażonych w napęd LPG.

Kto może przystąpić do kursu operatorów wózków jezdniowych?

Do kursu na wózki jezdniowe może przystąpić każda pełnoletnia osoba, która ukończyła szkołę podstawową. Drugi warunek to zdolność do wykonywania tego typu pracy zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Z tego powodu przed przystąpieniem do kursu operatorów wózków jezdniowych należy zadbać o uzyskanie zaświadczenia lekarskiego oraz wykonanie badań psychologicznych, które ową zdolność potwierdzą.

Wzięcie udziału w szkoleniu będzie niemożliwe dla osób, które borykają się z chorobami obejmujący układ nerwowy, zaburzeniami psychicznymi, poważnymi wadami słuchu i wzroku, padaczką, cukrzycą lub nie posiadają kończyny dolnej bądź górnej. Wymóg dobrego stanu zdrowia jest niezwykle istotny ze względów bezpieczeństwa.

Kurs na wózki jezdniowe – cena

IIWJO 1400,00 zł
IWJO 2000,00 zł

W cenie kursu na wózki jezdniowe podnośnikowe przede wszystkim zawiera się wysokiej jakości, kompleksowe szkolenie prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Ponadto kursant otrzymuje pomocne materiały dydaktyczne, a także wyrobione dokumenty w jednej z wybranych wersji językowych. To atrakcyjna oferta, która wyróżnia się na tle innych kursów na wózki jezdniowe. Cena uwzględnia ponadto zakwaterowanie dla kursantów.

Uzupełniający kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe

W naszym ośrodku można wykonać również uzupełniający kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe, obejmujący modele typu reach truck oraz posiadające unoszoną kabinę. W pierwszym wariancie kursant będzie mógł zapoznać się z czterema różnymi systemami sterowania, natomiast w drugim – z dwoma.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs na wózki jezdniowe?

Tworząc nasz kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe, przyświecał nam jeden cel – pomagać w podnoszeniu kwalifikacji oraz dawać możliwości pracy w ramach nowego zawodu. Z tego powodu przykładamy szczególną wagę do tego, by szkolenie było wysokiej jakości, kompleksowe i wyczerpujące, a jednocześnie przystępne dla każdego.

Doświadczeni prowadzący przekazują wiedzę w sposób jasny i zrozumiały, a także chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Nasz kurs jest zgodny ze wszelkimi wymogami oraz standardami, a kursant otrzymuje specjalne zaświadczenie jego ukończenia.