Wózki jezdniowe

Masz Pytania?
Zadzwoń do nas

Pliki do Pobrania

Broszura Informacyjna

Kilka przydatnych informacji w zwięzłej i czytelnej formie

Nasz Katalog

Cały asortyment w jednym miejscu

Kurs wozków jednozdniowych

Jesteśmy firmą szkoleniową z 29 letnim doświadczeniem

Posiadamy bazę 11 wózków!

UWAGA: Od 01.08.2018 każdy operator w Polsce musi posiadać kwalifikacje UDT (Urzędu Dozoru Technicznego). Te kwalifikacje są tez wymagane w Norwegi i Szwecji. Na pozostałe kraje UE jeszcze takiego wymogu nie ma (z zastrzeżeniem niektórych agencji pracy).

UWAGA: ABY PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU UDT NA 2 TYGODNIE PRZED JEGO TERMINEM NALEŻY ZŁOŻYĆ WNIOSEK I OPŁACIĆ EGZAMIN W UDT

INFORMACJE O KURSIE

W razie pytań o wypełnienie wniosku i inne procedury związane z egzaminem nr. tel. UDT Kielce : +48 883374884/+48 8833375884
UWAGA: Osoby zarejestrowane  z opłaconą rezerwacją otrzymają od nas drogą elektroniczną materiały dydaktyczne – umożliwi to wstępne przygotowanie do kursu i egzaminu. Bez rejestracji, ale z opłatą rezerwacyjną prosimy o kontakt mail.

4/5 dni + noclegi w cenie – zajęcia od 8.00 do 20.00.
Zakwaterowanie, parking i zajęcia na terenie ośrodka!

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami  o naszym szkoleniu.  Pracujesz za granicą i masz możliwość polepszyć Swoją sytuację finansową w zawodzie operatora wózków – weź urlop i przyleć!  Najbliższe lotniska: Kraków (Balice – 90km); Katowice (Pyrzowice – 100km) – polecamy Kraków ze względu na lepsze połączenie PKP i PKS, Bus.
Szukasz pracy – zdobądź z nami nowy zawód lub popraw kwalifikacje.  Zapraszamy na kursy wózków jezdniowych (widłowych). Oferujemy kompleksowe kursy na wszystkich rodzajach wózków z wymianą butli LPG, kat. I WJO / II WJO oraz zakwaterowaniem w cenie kursu. 

INFORMACJE DODATKOWE

Dodatkowo (dla osób posiadających uprawnienia na zwykłe wózki) – z doświadczenia wiemy, iż ich jakość w większości jest kiepska – jazda na 1 wózku, brak znajomości diagramów udźwigu itd. proponujemy zrobić kurs od podstaw (w naszym przypadku podstawy to 5 wózków z wymianą LPG – różne sterowanie (3 czołowe podnośnikowe: Komatsu, Nissan, Still elektryczny 3-kołowy: 2 unoszące, Linde, wózek waga):
Zajęcia, z uwagi na ilość wózków (już 11), przygotowane miejsca zajęć praktycznych i jakość szkolenia, prowadzimy tylko i wyłącznie w naszym Ośrodku (z zakwaterowaniem w cenie). Z tych powodów nie planujemy otwierać filii w innych miastach – to Państwo muszą wybrać co jest dla Was najlepsze.

W cenie kursu zapewniamy:

W cenie kursu zapewniamy: