Kurs spawacza

Masz Pytania?
Zadzwoń do nas

Pliki do Pobrania

Broszura Informacyjna

Kilka przydatnych informacji w zwięzłej i czytelnej formie

Nasz Katalog

Cały asortyment w jednym miejscu

Kurs spawacza jest zawieszony do odwołania

Kurs Spawacza

Jesteśmy firmą szkoleniową z 29 letnim doświadczeniem

Spawania/spawacza : MAG 135 , MAG 136 , MIG 131, TIG 141,elektroda 111 gazowe311, lutowanie miedzi , cięcie gazowe i plazmą (7-14 dni) Zdobywaj nowe umiejętności i zarabiaj więcej. Oferujemy kursy zawodowe z zakwaterowaniem w cenie. Krótkie terminy. Nie czekaj rezerwuj już dziś.


Czy w dzisiejszych czasach liczą się papierki czy umiejętności? Zależy Ci na szybkim, ale i solidnym zdobyciu umiejętności i uprawnień spawalniczych? Uczymy spawaczy od 1992r. Pracujesz za granicą i masz możliwość polepszyć Swoją sytuację finansową w zawodzie spawacza (w tym poszerzenie uprawnień) – weź urlop i przyleć! Najbliższe lotniska: Kraków (Balice – 90km); Katowice (Pyrzowice – 100km) – polecamy Kraków ze względu na lepsze połączenie PKP i PKS.

INFORMACJE O KURSIE

Oferujemy kompleksowy kurs na którym poznasz wszystkie zasady i techniki z zakresu spawania (lutowania i przecinania).
Szkolimy w metodach: 135 (MAG); 136 (MAG-drut proszkowy); 131 (MIG-aluminium); 141 (TIG,niemiecki WIG,w osłonie argonu); 111 (elektroda otulona ); 311 (gazowe); 114 (drut samo osłonowy)


7 do 14 dni dla jednej metody / poziomu + noclegi w cenie.
Zajęcia odbywają się od 7.00 do 17.00.
Zakwaterowanie, parking i zajęcia na terenie ośrodka!


1 kursant/kursantka = 1 stanowisko.  (praktyczne spawanie od 7.00 do 17.00, oczywiście z krótkimi przerwami na drugie śniadanie i obiad –  kobiety w metodzie TIG/WIG są najlepsze,bo dokładne i spokojne w przeciwieństwie do mężczyzn którzy muszą zobaczyć efekt natychmiast, czyli metry spoin na dzień. . Szkolimy obcokrajowców (m.in.: Egipcjanie, Anglicy, Włosi, Niemcy, Ukraińcy, Nigeryjczycy,Rosjanie,Węgrzy – ostatnio Tunezja i Irak).

INFORMACJE DODATKOWE

Co dostaje kursant po zaliczeniu egzaminu:

Do dyspozycji kursantów:

W cenie kursu zapewniamy:

Warunkiem przyjęcia jest, ukończenie 18 lat