Pilarz-Drwal

Masz Pytania?
Zadzwoń do nas

Pliki do Pobrania

Broszura Informacyjna

Kilka przydatnych informacji w zwięzłej i czytelnej formie

Nasz Katalog

Cały asortyment w jednym miejscu

Kurs Pilarz-Drwal

Jesteśmy firmą szkoleniową z 29 letnim doświadczeniem

Pilarz-drwal ,obsługa pił spalinowych ,obsługa kos spalinowych (2-10 dni) . Zdobywaj nowe umiejętności i zarabiaj więcej. Oferujemy kursy zawodowe z zakwaterowaniem w cenie. Krótkie terminy. Nie czekaj rezerwuj już dziś.

Kurs pilarza – drwala uprawnia do samodzielnej ścinki i obalania drzew stojących. Kurs wzbogacony jest o  zagadnienia pielęgnacji drzew i krzewów. Kurs obsługi pił mechanicznych(spalinowych) -uprawnia do obsługi pił,bez możliwości ścinki drzew stojących. Oferujemy kurs obsługi kos/wykaszarek spalinowych.

UWAGA!!

Kursy 24 godzinne oferowane na Allegro NIE UPRAWNIAJĄ do ścinki drzew na terenie parków i lasów.

Najbliższy wolny termin:
14.11.2022 - 23.11.2022

INFORMACJE O KURSIE

Zależy Ci na szybkim (u nas do 10 dni), ale i solidnym zdobyciu umiejętności i uprawnień pilarza-drwala operatora pilarek spalinowych? Zapraszamy do Nas – zapewniamy Ci profesjonalne intensywne (od godz. 7.00/8.00 do 20.00) szkolenie (zależne od pory roku).

Masz wątpliwości czy nadajesz się do tego zawodu? Dasz radę!!! od Nas musisz wyjechać zadowolony z Siebie! Sam wiesz, że papierki się nie liczą.

Kurs pilarza realizowany jest zgodnie z zarządzeniem nr 41 z dnia 2 lipca 1998 roku wydanego przez Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych przez zweryfikowanych instruktorów i wykładowców.

UWAGA!

Wiadomość dla Instytucji planujących tego typu szkolenia. Szkolenie pilarzy w większości odbywa się w formie zajęć praktycznych. To oznacza, iż trzeba dysponować niezbędną ilośćią drzew na terenach leśnych. Nie da się wyszkolić np. 10 pilarzy na paru „drzewkach” – to są szkolenia samobójców (niestety spora liczba instytucji traktuje to szkolenie podobnie jak kurs „obsługi komputera” lub inne „przydatne” przed tablicą kursy) i życzy sobie szkolenia na miejscu w swojej okolicy, bez zapewnienia powierzchni leśnej do ćwiczeń praktycznych.

UWAGA!

Możliwość szkoleń wyjazdowych u zleceniodawcy (grupa min.10 osób) pod warunkiem zapewnienia powierzchni i zgody na wycinkę.

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat kursu pilarza, który wydawany jest w języku polskim i angielskim/niemieckim.

Czekamy na Ciebie. Jesteś gotów? My wierzymy, że tak.