Montaż fotowoltaiki

Masz Pytania?
Zadzwoń do nas

Pliki do Pobrania

Broszura Informacyjna

Kilka przydatnych informacji w zwięzłej i czytelnej formie

Nasz Katalog

Cały asortyment w jednym miejscu

Panele Fotowoltaiczne

Zasilaj Swój Dom Tanio z Zieloną Energią

Panele fotowoltaiczne to bez wątpienia źródło energii przyszłości – stale udoskonalane rozwiązania pozwalają coraz wydajniej uzyskiwać energię oraz wykorzystywać ją do naszych potrzeb. W momencie, w którym możliwości takich instalacji stale rosną, warto zastanowić się nad ich działaniem oraz jak panele słoneczne mogą pomóc nam obciąć wydatki i zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Panele fotowoltaiczne wykorzystują energię promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej. Wyróżniamy dwa rodzaje instalacji: OFF-GRID czyli instalację, która służy bezpośrednio do zasilania urządzeń elektrycznych oraz ON-GRID, która pośrednio zasila urządzenia „oddając” energię do zewnętrznej sieci elektroenergetycznej.

Jakie są zalety paneli fotowoltaicznych?

Wiele osób ma wątpliwości co do instalacji fotowoltaicznych – czy taka inwestycja się opłaca? Czy kompletny zwrot kosztów po czasie to tylko mit? Otóż nie, rozwój technologii fotowoltaicznej daje nam ogromne możliwości w kwestii oszczędności oraz pozwala nam znacząco zmniejszyć swój ślad węglowy. Same panele często posiadają wieloletnią gwarancję, w trakcie której już prawdopodobnie cały koszt instalacji wróci na Państwa konto. Co jeszcze mogą nam zaoferować panele fotowoltaiczne ?

Obalamy Mity Dotyczące Fotowoltaicznych

W sieci często powielane są różne mity związane z fotowoltaiką  oraz sposobem jej działania. Ile jest w nich jednak prawdy? Nasz zespół wybrał kilka z nich i przyjrzał im się dokładniej, aby rozwiać Państwa wątpliwości i w choć małym stopniu zdementować nieprawdziwe informacje, które często zniechęcają do nowych, innowacyjnych rozwiązań. 

To zdecydowanie jeden z najczęściej wymienianych mitów w odniesieniu do montażu paneli fotowoltaicznych. Nie ma on jednak wiele wspólnego z rzeczywistością, ponieważ panele są w stanie działać również zimą i jesienią. Klimat nie jest więc na tyle niesprzyjający, aby w naszym kraju nie można było wykorzystywać tak nowoczesnych metod pozyskiwania odnawialnych źródeł energii.

Budowa domu to nie to samo co wykorzystanie paneli fotowoltaicznych. Montaż takich elementów nie wymaga załatwiania pozwoleń – jest to mało problematyczna usługa, w której kluczowe jest przede wszystkim odpowiedzialne doradztwo profesjonalistów. Przepisy nie są przeszkodą do założenia instalacji, a niektóre programy unijne zapewniają dofinansowanie tego celu.

Montaż paneli fotowoltaicznych przeprowadzany jest wyłącznie przez specjalistów w tej dziedzinie, którzy doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać stabilna konstrukcja. Poprawnie zamontowane panele nie wymagają dodatkowego wzmocnienia dachu, wbrew często powtarzanym mitom i nieprawdziwym informacjom.

Zapraszamy do kontaktu jeśli Mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą z potencjalnymi zawiłościami związanymi z odpowiednim doborem paneli oraz mocy instalacji do swojego domu. 

Fotowoltaika nieustannie zyskuje na popularności. W jej montaż inwestują zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Zakładając panele słoneczne, można uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej, a także zadbać o środowisko naturalne. Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na swoim budynku, zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Montaż paneli fotowoltaicznych - dlaczego warto?

Coraz więcej osób decyduje się na montaż fotowoltaiki. Z czego wynika popularność tej instalacji? Z pewnością z faktu, iż pozwala ona uniezależnić się od coraz wyższych cen prądu i obniżyć rachunki za energię elektryczną. Ponadto fotowoltaika jest ekologiczna. Nie generuje żadnych spalin, nie emituje pyłów i gazów cieplarnianych, a także nie zużywa zasobów wody pitnej w celu wygenerowania energii. Dużo osób decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych również ze względu na ich trwałość i łatwą obsługę. Instalacja ta doskonale znosi nawet bardzo niekorzystne warunki pogodowe i służy przez lata. Sporą zaletą fotowoltaiki jest również fakt, iż można uzyskać na nią dotację i odliczyć panele od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Montaż i serwis paneli fotowoltaicznych - dlaczego my?

Obecnie na rynku działa wiele firm oferujących montaż i serwis paneli fotowoltaicznych. Zatem, co nas wyróżnia? Dlaczego to właśnie nas warto wybrać? Otóż jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców. Posiadamy ogromną wiedzę na temat fotowoltaiki, a do swojej pracy podchodzimy z pasją i entuzjazmem. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania zleceniodawców, aby zapewnić im usługi na najwyższym poziomie. W pracy używamy zaawansowanych narzędzi, które znacznie usprawniają montaż. Ponadto oferujemy usługi w konkurencyjnych cenach. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty instalacji i serwisu paneli fotowoltaicznych zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Montaż fotowoltaiki - cena

Klienci często zadają nam pytanie: “Ile kosztuje montaż fotowoltaiki?”. Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ cena tej usługi zawsze jest ustalana indywidualnie z klientem i wpływa na nią wiele czynników. Aby uzyskać informacje o kosztach montażu paneli fotowoltaicznych, należy się z nami skontaktować. Zapewniamy jednak, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.

Montaż paneli fotowoltaicznych - opinie klientów

Nasza oferta montażu fotowoltaiki cieszy się dużą popularnością. Chętnie korzystają z niej zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Klienci cenią nas przede wszystkim za terminowość, dokładność i fachową obsługę. Zaznaczają oni, że wykonane przez nas usługi cechują się bardzo wysoką jakością. Zatem, jeśli szukasz profesjonalnej firmy oferującej montaż fotowoltaiki, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pomocą formularza.

W sieci i nie tylko możemy znaleźć wiele firm oferujących sprzedaż pomp ciepła. Z pewnością nieraz musieli Państwo walczyć z automatycznymi połączeniami recytujące nieskończone zalety ich produktu. W Alfa Eko uważamy, że kontakt z klientem jest najważniejszy, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały proces zakupu i instalacji urządzenia.  Nasze wysokiej jakości rozwiązania posiadają atesty w Polsce i Unii, a sprzęt pochodzi od renomowanych producentów. Nasze projekty opracowują doświadczeni projektanci z użyciem specjalistycznego oprogramowania, co gwarantuje dokładność i wydajność naszych realizacji.